Всеукраїнський тиждень права

З 9 по 13 грудня 2019 року в школі проходив «Всеукраїнський тиждень права», який проводиться уже декілька десятків років поспіль і присвячений  прийняттю Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року «Загальної декларацiї прав людини».

В рамках  заходів  Тижня для молодших школярів проведено юридичний лікбез «Країна прав дитини». З учнями 5-11- х класів проведено виховні години «В країну прав», «Сторінками Загальної декларації прав людини», «Запобігання дискримінації та насильству в школі» мета яких поглибити знання дітей та підлітків про права людини та дітей.

Учні 9 -11 класів змагалися в конкурсі-вікторині «знай права та обов’язки»  також старшокласники приймали участь у проведенні  Всеукраїнського уроку у форматі веб-конференції  «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, який проводили викладачі Луганського державного унiверситету  внутрiшнiх справ імені Е.О. Дідоренка.

Учні 9 – 11 класів приймали участь у конкурсі стінгазет на правову тематику «Декларація прав людини», «Реалізуємо права – сумлінно виконуємо обов’язки», «Ні насильству», допомагали педагогу-організатору Попович О.Ф. організовувати книжкову виставку новинок правничої літератури, юридичних довідкових та підписних видань «Наш Закон – наша сила». Заходи проведені в школі, сприяли розвитку правової свідомості та юридичної грамотності учнів.