Акція “16 днів без насильства”

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Метою таких щорічних тижнів є привернення уваги учнів до різних проявів насильства в суспільстві, таких як насильство в сім’ї, торгівля людьми, насильство над дітьми.
У цьому році учні 7-9 класів прийняли участь у проекті «Стоп насильство!» . Вони мали змогу з психологом Дрогобецькою К.М. обговорити різні питання на мету насильства. Учні розширили свої знання з питання «Як протидіяти домашньому насильству» та отримали буклети «Подолання насильства щодо дитини: координація дій».
Підсумком проекту стало колективне наповнення тематичного стенду «Наші долоньки проти насилля».
Протягом акції було проведено анкетування учнів 5-10 класів на тему «Насильство у школі», виховні бесіди «Кофлікти між дітьми» та «Стоп насильству!».
Психологом школи було проведено індивідуальне консультування батьків на тему : « Наслідки насильства над дітьми», «Насильство над дитиною як соціально-психологічна проблема».
Була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насильства. Ми прагнули донести до дитини розуміння того, що насильство є порушенням прав людини.