Команда “Альфа” Полянського ліцею – переможець військово-патріотичної гри “Карпатський щит”.

У рамках обласних патріотичних заходів департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА з 08 по 10 вересня в Колочавській громаді, на околиці мальовничого села Негровець, Громадською організацією “СІМЗ” було проведено військово-патріотичну гру «Карпатський щит» пам’яті «Патрона», яка зібрала учасників з усього Закарпаття та гостей з Тараканова Рівенської області. Близько 80 учасників гри з Рахівського, Тячівського, Хустського, Мукачівського районів та гості з Рівненщини протягом трьох днів змагалися та проходили вишкіл з військової, домедичної, тактичної медицини та туризму. З метою кращого розуміння справи та практичного застосування умінь вишкільні заняття проводили військові-захисники, які через стан здоров’я були демобілізовані.
За підсумками триденного таборування військово- патріотичної гри «Карпатський щит» І місце здобула команда «Альфа» Полянського ліцею, в черговий раз показавши, що вони ростуть гідними патріотами України!

Вітаємо наших учнів з перемогою! Дякуємо Тороні Станіславу Івановичу , директору Полянської ДЮСШ,  за тісну співпрацю та проявлену ініціативу щодо участі команди у змаганнях.