ШКОЛО, ПРОЩАВАЙ!

Останній Дзвоник. Скільки в цьому спогадів і мрій, сподівань, радості і смутку! 31 травня 2024 року останній дзвоник сповістив про завершення навчального року у Полянському ліцеї, але для декого з нашої шкільної родини цей дзвоник був особливо важливим, бо покликав у доросле життя. Навчання в школі було дуже непростим, за цей час пережили все: і хвилі карантину, і війну, і дистанційне навчання, і повітряні тривоги. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували тих, хто віддав своє життя за наше мирне завтра, борців за волю України!

Директор школи Попович В.О. привітала всіх з цим прекрасним та трохи сумним святом. Дякуючи  нашим Збройним силам України, очільнику громади Дрогобецькому Іванові Івановичу, який у лавах ЗСУ боронить нашу державу, учні мали змогу навчатися, здобувати перемоги у змаганнях, та творчих конкурсах під мирним небом. Побажала випускникам щасливої долі, нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій.

За доброю традицією на святі були присутні гості,  серед яких в.о. голови Полянської сільської ради Петрус Неля Іллівна.     Цього дня на адресу випускників пролунали найщиріші вітання та побажання від батьків, педагогів.     На завершення свята випускники закружляли у прощальному вальсі, залишаючи позаду спогади про безтурботне, щасливе дитинство.    Ми віримо, що наші випускники реалізують власні здібності, таланти, побудують успішну долю, будуть гідними творцями свого життя і з гордістю понесуть ім’я випускників Полянського ліцею. Адже саме від них залежить майбутнє нашої країни. У добру путь, випускники, до нових висот!