СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори — день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією зустрічати Перше вересня — початок нового навчального року — як велике і радісне свято.
Директор школи Попович В.О. привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Днем Знань . Вона відмітила, що сьогодні, як і кожного року, наш ліцей гостинно відчиняє свої двері перед шкільною родиною. Незважаючи на надскладні виклики часу : війну, біль, страждання- перший дзвоник лунає в усіх куточках України. Вшановуючи тих, хто захищає нашу країну, ми розуміємо, що життя продовжується і навчальний рік вступає в свої права. Немає свята прекрасніше, ніж свято початку навчання. День знань – це завжди тепле, по – особливому бентежне свято для всіх, хто приходить вчитися , отримувати нові знання.
На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості, серед яких в.о.голови Полянської сільської ради Петрус Неля Іллівна та старший лейтенант Черепко Михайло Іванович – заступник командира роти Другого відділу РТЦК та СП. , які тепло привітали учнів і побажали їм, щоб це свято цього року було востаннє в умовах війни.
Сьогодні для України настали тяжкі часи. Неоголошена війна, яка зруйнувала найвищі мрії, забрала життя – юних, світлих, квітучих. Присутні на лінійці вшанували хвилиною мовчання та віддали шану тим, хто поліг за свободу та незалежність нашої держави.
І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник. На перший урок покликав хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні учня 11 класу Дениса Івана та учениці 1-Б класу Шилько Вероніки.


2023-2024 навчальний рік розпочався!
Здоров’я Всім і благополуччя! Миру і любові!