УРОК БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Полянському ліцею працівниками Національної поліції було організовано і проведено УРОК БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ.
Під час зустрічі працівники Національної поліції Цівкач Віктор Васильович та Заводунов Ярослав Сегійович розповіли юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів з Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста. Їх робота була спрямована на підвищення поінформованості учнів про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.
Поряд з отриманими теоретичними правилами, учні школи змогли на практиці засвоїти отримані знання. Вони пригадали правила безпечної дороги до школи. Змогли відчути себе у ролі поціцейських та посидіти за кермом службової машини.
Директор школи Попович Вікторія Олександрівна подякувала працівникам поліції за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу та наголосила, що краще попередити будь яку неприємну ситуацію, а ніж потім її вирішувати.